30
sty
2015
230

PIERCE BROSNAN & KIA = fantastyczna robota

Bez owijania w bawełnę: lubię, cenię i szanuję dobrą robotę. A przede wszystkim to, kiedy jasnym jest dla mnie, że komuś się chciało pomyśleć…A to co wymyślił – jest po prostu świetne!

I tak się też sprawy mają z reklamą najnowszego modelu samochodu Kia Sorento.

Wszyscy oglądamy jakieś reklamy, nieprawdaż? Więc zastanówmy się głośno nad tym z czym kojarzy się tzw. “masowemu odbiorcy” PIERCE BROSNAN?

Otóż – oczywiście – z rolą najsłynniejszego agenta świata czyli Jamesa Bonda (aktor wcielił się w jego postać czterokrotnie). Z czymś jeszcze? Jednym tak, innym nie…

Przypuszczam jednakże, że spora grupa kobiet obejrzała komedię romantyczną pt. “Wesele w Sorrento”, w której Brosnan grał rolę główną…A i bez tego – wielbicielek niebywale przystojnego Irlandczyka, który od lat uchodzi za wzór cnót, czego dowodem brak jakiegokolwiek skandalu i obecności w tabloidach na koncie – imię jest milion.

Wyniki myślenia nad tymi dwoma kwestiami przedstawiam poniżej – dodając od siebie, że moim zdaniem – jest to jedna z najbardziej udanych reklam, jakie widziałam od dawna! A Brosnan, który choć nie należy do najbardziej kasowych aktorów od lat i nie grywa raczej najwspanialszych ról w rewelacyjnych filmach klasy A – wzbudza mój wielki szacunek! Trzeba mieć dużo dystansu do siebie i być zwyczajnie fajnym człowiekiem żeby umieć w tak zgrabny i uroczy sposób bawić się swoim wizerunkiem!

You may also like

Partnerstwo przede wszystkim! – czyli o marce JOHN & MARY
FERRARI
OPPENHEIMER
JANE BIRKIN – HISTORIA IKONY…

Skomentuj